36.jpg

Tuto akci organizoval David Ž., za což mu patří velký dík všech zúčastněných forďáků. Sjeli jsme se v sobotu v hospodě Pindula a hrnuli do hotelu Beskyd v Trojanovicích. Naše škopky parkovali vzadu za hotelem, pěkně v závětří. Potom jsme vyjeli krásně zasněženou cestou v koloně nahoru k lanovce. Bylo půl metru prašanu, takže to byla nádherná jízda.

Na lanovce byla zima, ale jinak počasí vyšlo - slunečno a neskutečné hromady sněhu. Vylyžovali jsme se do bezvědomí a večer zapařili v hotelové restauraci. Drinky do nás padaly jako Němci do krytu a jukebox k tomu vyhrával naplno.

Ráno jsme se kvůli oblevě rozhodli zařadit na program místo lyžovačky projížďku po Beskydech a návštěvu muzea Tatry v Kopřivnici. Vyšlo to super a muzeum se moc líbilo. Úplně na konec jsme se stavili ve skanzenu v Rožnově na oběd ve stylové hospůdce, nakoupili frgály a hrnuli domů. Cestou mi upadl držák nádrže, tak jsme to s klukama provizorně obvázali a hrnulo se. Takže závěr z akce: jako vždy perfektní parta a prima zimní zážitky.