31.jpg

Organizátoři a ti největší nedočkavci vyrazili na sraz SLAPY 2005 již v pátek ve 13 hodin, po společném obědě v Novém Kníně, jsme dorazili do hotelu Hladina. Na parkovišti před hotelem, hned po příjezdu, začaly nekonečné debaty o Scorpiu a prohlížení aut.

Debata pokračovala i v hotelové restauraci, včetně promítání videozáběrů a fotek z předchozích srazů, někteří brali saunu, jiní štouchali kulečník, hotel utichl až ve 4 ráno.

Ráno se trošku hůře vstávalo, ale pak jsme přesto vyjeli směr muzeum JAWA Netvořice, po prohlídce muzea jsme se naobědvali v restauraci na náměstí a potom postupně vyjížděli na závod po okolí Slapské přehrady, dle itineráře. Po návratu do hotelu a po večeři s kachničkou, byli vyhlášeni vítězi závodu. Přítomní členové Ford Scorpio clubu byli oceněni za své speciality a příspěvky do naší skvělé party. Večerní zábava se pak nesla v duchu Karaoke. A zpívali opravdu všichni! Fordáckou zábavu završila třešnička na dortu ...

Naše parta bezvadných lidí s bezvadnými auty se rozcházela až ve 4 hodiny ráno. Ráno bylo kalné, ale plné úsměvů - sraz se zase povedl.