23.jpg

Ford Vltava Tour 2005 začal již tradičně ve Vyšším Brodě v kempu Pod Hrází 28.7.2005 večer. Celý den bylo tropické vedro a tak jsme večer nepohrdli pivečkem. V noci jsme vyzkoušeli sirény našich alarmů, musím říci, v nočním tichu troubí skvěle :-)

Ráno jsme přesunuli auta do kempu Na Pískárně a potom si vyzvedli lodě, pádla a další vodácké vybavení a vyrazili na Vltavu.

Po krásném dni jsme dopluli do kempu Na Pískárně. V místní restauraci jsme si dali večeři, večer potom ještě debatovali na starém pražci (všichni jsme měli pak černé kalhoty) a pak přišel nápad zavolat našemu Pavlíkovi ať kouká přijet! A on přijel!

Ráno opět přesun aut, tentokrát do kempu Zlatá Koruna. A potom už rychle do lodí, směr Český Krumlov. Sjížděli jsme bez problémů skoro všechny jezy, ale pověstný jez v Českém Krumlově, pokořily jen 2 posádky. Do Zlaté Koruny jsme dorazili až večer, někteří museli sušit i peníze.V noci se spustil liják a do sucha aut se neslo volání ze stanů o zatékání.

Ráno stále pršelo a tak jsme, tak jako minulý rok, vrátili lodě a vyrazili domů. Cestou jsme se ještě zastavili v Českém Krumlově, což někdo využil ke koupi suchých ponožek a potom zašli na gáblík. A tímto skončil Ford Vltava Tour 2005, tak zase za rok, ahóój, ahóój !!