18.jpg

Už od pátku se sjížděla do hotelu Kozí Horka Scorpia z celé republiky. Večer proběhlo decentní posezení u pivka a pokec. V noci si forďáci tradičně prohlíželi své nabušené miláčky se zapnutými světly...

V sobotu ráno dorazil zbytek a po výborném obědě a natáčení televizního štábu vyrazila celá kolona na projížďku. Na 23 naleštěných Scorpií byl krásný pohled jako vždy. Cestou jsme se krátce zastavili u boxů bývalé Velké ceny Brna.

Poté jsme pokračovali až na parkoviště u vchodu na Masarykův okruh, kde jsme poskládali autíčka do řady a chodili kolem, fotili, prohlíželi vychytávky a plánovali, co ještě na svých pokladech vylepšíme.

A opravdu se bylo na co dívat - posuďte sami. Byla tu snad všechna Scorpia co se vyraběla - od 2.0 ohc karburátor po dva kulaté kosíky.

Po návratu na hotel proběhl kvíz zaměřený na praktické znalosti a zkušenosti. Potom proběhla neformální schůzka činovníků klubu, kde jsme si vyjasnili další fungování webu, fóra i organizaci srazů. Následovalo promítání DVD z 5. srazu.

No a potom už jen večeře a drinky a tancování a ... prostě zábava až do ranních hodin. Noc se vydařila až na ranní incident, který bohužel potvrdil pravidlo, že alkohol je dobrý společník, ale špatný pán....

Ráno jsme se shromáždili na snídani a rozdali si ceny a pamětní listy. Každý účastník srazu dostal od klubu i drobnou pozornost pro svého škopíka. Pořadí v kvízu bylo na prvních 3 místech následující:

1. místo Lukáš Horák
2. místo Robert Šuman
3. místo Pepa a Iveta Horákovi


Gratulujeme!
Tak zase příště ahoj a Fordům zdar!