20.jpg

Na zimní akci "Lyžování s Fordy" se tentokrát vyrazilo již v pátek 4.2.2005 ráno. Cesta do Rokytnice včetně mezistanice v Mladé Boleslavi proběhla bez problémů. Hned po příjezdu na chatu "Máju", vyrazili nedočkaví lyžaři na nedaleký vlek "Pašák". A ti co toho ještě neměli dost za odpoledne, se na sjezdovku vrátili i po večeři, na večerní lyžování. Po návratu, se pak dlouho debatovalo na nekonečné téma Ford Scorpio.

V sobotu, po delší snídani, jsme natočili naše stroje a rozjeli se na sjezdovky na "Holém Vrchu" v nedaleké Rokytnici. Tam jsme vydrželi celý den a přijeli tam za námi i zpozdilí účastníci našeho srazu.

Na večeři jsme už byli zpátky v naší chatě "Mája" a potom začala večerní zábava. Ta správná "Ford Scorpiácká zábava". I přes ukrutný mráz (-15 stupňů C) jsme již tradičně vylezli v noci ven, ke svým autíčkům, tentokrát i s notebookem a testrem řídících jednotek motorů.

V neděli ráno, část uklízela chatu a ti nejodvážnější se zúčastnili závodu "Scorpio v driftu". Soutěž to byla velmi náročná a ukázala nejen kvality našich aut, ale tak jako tento a minulé srazy i bezva tým "Ford Scorpio clubu". Po návratu k chatě jsme se všichni rozloučili a postupně odjeli zpátky do svých domovů.