33.jpg

Sraz KOLA 2006 (28.4.2006 – 30.4.2006) začal již v pátek dopoledne na bývalém vojenském letišti Mimoň. Ti nejodvážnější sem přijeli zjistit co v jejich autech vlastně je. Zkoušela se maximálka na přistávací dráze dlouhé necelé 3 km. Průjezdy zatáčkami vysokou rychlostí. Gumování na místě.

Plni adrenalinu jsme opustili letiště a vyrazili na oběd do Mnichova Hradiště. Po výborném obědě jsme pokračovali do Českého Ráje, obce Srbsko, kde ve sportovním areálu Ráj, se konal sraz KOLA 2006. Protože nám počasí příliš nepřálo, využili jsme kryté sportovní haly v areálu a dali si dvouhodinový turnaj v nohejbale. Po výborné večeři jsme zasedli k baru a probírali naše auta, ženy a další forďácké záležitosti J. V průběhu večera jsme využili i saunu.

V sobotu ráno, po dobré snídani, jsme podnikly výlet na nedaleký hrad Trosky. Cestou jsme trošku bloudili, ale místní prodavač hanbáčů nám poradil. Počasí se vylepšilo, takže výlet na hrad, který je symbolem Českého Ráje, byl bezva. Při cestě z hradu Trosky, jsme se ještě na skok zastavili na hradě Kost a poté odjeli do obce Sobotka, kde jsme si dali mňam mňam oběd.

Odpoledne po návratu do areálu Ráj, provedli kluci z čelákovic rychlou opravu Pešova vozu, potom jsme pokračovali v turnaji v nohejbale a po opět skvělé večeři, jsme si promítali videa z předchozích forďáckých akcí. Večer plný zábavy pak pokračoval v baru a o půlnoci se přesunul na bouwlingovou dráhu. Koule lítali, pivo teklo proudem a skvělý večer jsme zakončili hodně po půlnoci v našich pokojích.