20.jpg


 

PROGRAM:

Pátek
od 12:00 příjezd účastníků srazu, volná zábava, koupáni, lodičky, volejbal....
18:00 večeře
20:00 - ? představení nových členů, společenský večer, živá hudba, tombola, druhá večeře

Sobota
8:00 snídaně
10:00 odjezd všech vozidel v koloně na krásné historické náměstí v Telči.
12:30 slavnostní oběd
odpoledne zábava s hudbou, tancem, koupáním a hrami pro děti
Večer: grilování a pokračování zábavy - nebojte, ještě něco vymyslíme....

Neděle
9:00 snídaně
Dopoledne - dospávání a dohánění toho, co jsme za víkend nestihli - focení, pokec u aut....
12:30 oběd
odpoledne ukončení srazu a odjezd domů


 


 


 


 

Česká sekce, Blážovi, Vilda + Filip a Demo jsme dorazili na Javorinu k Holubyho chatě v pátek kolem poledne. V závěsu za námi cca ve dvě hodiny přijeli Drobec a Cibi, chvilku po nich Robo s Denisou a malým Ríšou. Všichni jsme se ubytovali ( chata je stále poznamenaná totalitou takže žádný luxus ), někteří měli malé výhrady, někdo jako Drobec (207 cm) a Demo (202 cm) to odnesli se šrámy na těle, ale já ( na pokoji jsem byl asi 3x a z toho jsem 2x spal), a zbytek členů asi bez výhrad a připomínek. Vlastně připomínky jsme měli všichni a to k obsluze. Šnek, byla pro toho skrčeného pingla milosrdná nadávka, co ten dokázal zdrbat to svět neviděl, no manták, co manták Super manták. Naštěstí nás to nedokázalo rozhodit.


Kolem 15:00 h jsme se domluvili, že zajedeme do Staré Turé k nějakému jezeru se vykoupat, v tu chvíli bylo asi 32°C takže všichni byli pro. Naskákali jsme do čtyř aut a vyrazili jsme. Našli jsme si volné místečko, někteří jako Blážovi se opalovali ve stínu pod stromy a ostatní pěkně prohřívali těla a nebo ve vodě ochlazovali . Demo a Drobec těla ochlazovali ...zevnitř.
Kolem šesté jsme se vrátili na Holubyho chatu kde na nás už čekal Zdenál, Klimo s rodinou a jeho dobře vychlazená bečka plná Budvaru. Venku před chatou byl pro nás vyhrazen přístěnek cca 5x5 metů s pevnou střechou a oplachtovanými boky. Po večeři jsme se družili a debatovali, šak až na Klima jsme se všichni znali z Hrušek. Vlastně až na Zdenála, ten nám furt tvrdil, že v Hruškách nebyl a když byl tak, že tam nikoho ze Slováků neviděl. Nikdo mu to, ale nesežral, šak víme nééééé, známe Zdenála.

Kolem desáté večer objednal a na obložené mísy nás pozval Drobec. Díky za všechny, byly výýýýýýborné. No a v družné atmošce se pokračovalo, no někteří až …………..

V sobotu ráno nám pod okny nastartovaly „Hovnocuc“ ve kterém už asi rok nemají motorový olej, to vám byl rachot, že mě málem kleplo. Ranní ptáče Robo, už dávno předtím začal připravovat potraviny na kotlíkový gulášek a kluci dřevo na oheň. Chvilku po poledni nám v přístěnku naservírovali Sqělý gulášek. Díky Robo!!!

Po gulášku nám do bot práskl Demo, že má doma cosi sůůůrnééé, asi dostala Petra volno. Jen odjel, začal se kolem chaty šířit jaký si dým, prdlajs dým, Velká Javorina je ve výšce 958 metrů nad mořem a kolem se válely mraky. Jen přišly mraky začalo i pršet a slovy klasika „ chcalo, chcalo a chcalo“ . Jenže my jsme tvrdí jak žula. O zábavu se nám chtěl postarat Chladiar který dojel i se švagrom Jurom a dovezli aparaturu a basovou kytaru se španělkou. Jediné co nedovezli byly zpěvníky, no což, bez textů se nedá zpívat i když jsme se o to pokusili. Nevadí našli jsme si jinou zábavu, kde se vzal tu se vzal kopačák a tak jsme tam blbnuli aspoň hodinu s fotbálkem. Protože stále pršelo tak jsme se přesunuli do patra, do jídelny. Jenže ouha, byla nekuřácká. No nevadí  hodinu jsme seděli v teple a hodinu v přístěnku, dokud nás v jedenáct nevyhnali, že zavírají. Já jsem šel spát o půlnoci, kdy ostatní nevím.

V neděli jsme se nasnídali, trocha podebatovali, pobalili a kolem desáté jsme vyrazili domovu. S námi do Česka jel Chladiar s Jurom. Vilda s Filipem pokračovali dál na východní Slovensko, Robo s rodinou do Blavy, Drobec s Cibím nažjáááár. Klimo s rodinnou měl odvoz do Blavy na cestě. Jak psal už Chladiar tak jsme se zastavili ve Strážnici ve Skanzenu pak na obídek (celé to vymyslela Bejby) a hajdy k Jarynovi do Hrušek spřádat plány na září „Akce střízlivý vás nedostanou 2009“. No a do Brna jsme přijeli kolem sedmé. Chladiar to asi bral přes Trnavu z toho Hodonína když přijel v půl sedmé do Grobu.

Co dodat? Já s Bejby hodnotíme sraz na 1*. Ostatní se snad připojí. Chci ještě jednou za všechny poděkovat Robovi a Drobcovi. Díííííky bylo to sqěléééé. Už se těším na příště.

Bláža