17.jpg

Založení klubuNáš klub byl založen v roce 2002 a sdružuje majitele a příznivce SCORPIÍ z celé republiky.

Založení klubu proběhlo 19. 5. 2002 na prvním srazu v Blansku. Zakládací listinu podepsalo celkem 11 forďáků: Jan Balšánek, Pavel Hampl, Lukáš Horák, Josef Horák, Jiří Juroška, Miroslav Juroška, Jiří Pick, Pavel Škorpa, Petr Šuman, Ctibor Tomášů a David Varner.

Od 13.11.2007 klub působí jako občanské sdružení. Cílem klubu je dle zakládací listiny sdružovat majitele a příznivce vozů Ford SCORPIO, pořádat srazy vozidel a rozvíjet vzájemnou spolupráci.

Pokud budete mít jakékoliv připomínky k obsahu stránek, napište nám. Navštivte také oficiální webové stránky společnosti Ford.cz a Ford.com

Výhody členství ve Ford SCORPIO Clubu ČR:

• Každý člen se může zúčastnit srazů a dalších akcí pořádaných klubem.
  • Kždý člen má plný přístup na fórum se všemi funkcemi (vkládání příspěvků....)
  • Každý člen si může založit e-mailovou adresu ve tvaru Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (jméno člena může být i přezdívka...).
  • Každý člen má přístup k databázi členů. V ní si může vytipovat kolegy žijící v jeho okolí a navázat s nimi kontakt.