Výhody členství ve Ford SCORPIO Clubu ČR:

• Každý člen se může zúčastnit srazů a dalších akcí pořádaných klubem.
  • Kždý člen má plný přístup na fórum se všemi funkcemi (vkládání příspěvků....)
  • Každý člen si může založit e-mailovou adresu ve tvaru Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (jméno člena může být i přezdívka...).
  • Každý člen dostává koncem měsíce databázi členů. V ní si může vytipovat kolegy žijící v jeho okolí a navázat s nimi kontakt.

Vstup do klubu:

• Vyplňte "registrační formulář". V registračním formuláři uveďte svůj e-mail, bude Vám na něj automaticky odeslán e-mail s potvrzením registraci a údaje pro provedení platby členského příspěvku.
  • Podejte příkaz k úhradě podle pokynů uvedených v mailu po provedení registrace.
  • Po zpracování údajů a připsání platby příspěvku na účet budete zařazeni do databáze a správce databaze Vám zašle Vaše členské číslo.

Pokud nevíte, jaké členské číslo Vám bylo přiděleno, napište správci databáze -